Dažniausiai užduodami klausimai:

Liposominiai maisto papildai yra pagaminti naudojant pažangią liposominę technologiją –vitaminai ir mineralinės medžiagos yra įterpiami į mažytes pūsleles (liposomas). Pats produktas yra skysčio formos, tačiau pažiūrėjus per galingą mikroskopą, matosi begalė mikrokapsulyčių.

Ši mikrokapsulė (liposoma) yra apgaubta specialia išorine membrana (labai panašia į žmogaus ląstelių membraną), kuri ne tik apsaugo aktyviąsias papildo medžiagas nuo išorės veiksnių virškinamajame trakte, bet ir padeda organizmui lengviau jas įsisavinti.

Kiekvieno maisto papildo rekomenduojama dienos norma yra nurodyta ant jo pakuotės. Jei turite individualių sveikatos sutrikimų, rekomenduojame prieš vartojimą pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Daugelis maisto papildų gali būti derinami tarpusavyje. Būkite atsargūs derindami maisto papildus, kuriuose kartojasi vitaminai ir mineralinės medžiagos, kad neviršytumėte rekomenduojamos paros normos. Derinant skirtingus maisto papildus rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Ne, CURESUPPORT maisto papildai sudėtyje neturi aukščiau paminėtų alergenų.

Taip, liposomos yra gaminamos ir SOJOS lecitino.

Ne, CURESUPPORT maisto papildų sudėtyje cukraus nėra.

Liposominius maisto papildus CURESUPPORT galite įsigyti oficialaus platintojo Lietuvoje elektroninėje parduotuvėje www.maistassveikatai.lt arba vienoje iš vaistinių: EURO VAISTINĖ, GINTARINĖ VAISTINĖ, NORFA VAISTINĖ, CAMELIA VAISTINĖ.

Tikslus maisto papildo galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės. Atidarius maisto papildą jį reikia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 2 mėnesius.

Jei laukiatės / maitinate galite naudoti vitaminą C, vitaminą D3 ir Omega-3 liposominius maisto papildus, dėl nenurodytų maisto papildų vartojimo rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Taip, CURESUPPORT maisto papildai yra tinkami naudoti vegetarams, nes jų sudėtyje nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių. Vitaminas D3 yra išgaunamas iš avių vilnos.

Vitaminas D3 yra išgaunamas iš avių vilnos, todėl CURESUPPORT maisto papildai su vitaminu D3 nėra tinkami veganams. Visi kiti produktai neturi gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.

Rekomenduojame CURESUPPORT liposominius maisto papildus vartoti tiesiai į burną, o jei skonis per stiprus – išmaišius stiklinėje vandens ar sulčių.

Taip, atidarius CURRESUPPORT liposominius maisto papildus rekomenduojame juos laikyti sausoje ir vėsioje vietoje – tam puikiai tinka šaldytuvas.